אירועים

מרתון תל אביב

מרתון תל אביב

מרתון ת"א מה מייחד את האירוע הזה?

מתכננים להשתתף במרתון תל אביב ? הכנו בעבורכם מידע מסודר וברור בו תוכלו להיעזר להבנה ולמידע נרחב עם כל מה שרציתם לדעת על המרוץ , החל מכמות המשתתפים במרתון וכלה במספר המקצים בו...
מרתון – המשתתפים במרתון השלם יהיו חייבים לרוץ במסלול ארוך של 42.2 ק"מ, אשר לאורכו יעמדו לרשותם תחנות ריענון ועמדות שירותים, עידוד ושתיה. הזוכים במרתון זה יוכלו לזכות בפרס כספי המחולק על פי המקומות בהם הגיעו (מקום ראשון, שני ושלישי כאשר הפרס במקום הראשון עומד על 3,750 $).
חצי מרתון – חצי מרתון, כשמו כן הוא ! במרתון זה ירוצו המשתתפים 21.1 ק"מ (חצי מהמרתון המלא) ובמרתון זה יתמודדו גם הם על הגעה בין המקומות הראשונים לזכייה בפרס כספי.
מרוץ 10 ק"מ – מרוץ אשר אורכו הינו 10 ק"מ, מרוץ אשר מאפשר לאלו החדשים בתחום הריצה והספורט, השתתפות והכירות מבורכת עם מרתון תל אביב המיוחד.
מרוץ אופני יד – במרתון תל אביב ניתנות זכויות מלאות והכרה מוחלטת גם בבעלי מוגבלויות שונות, על כן במרתון משולבת גם האפשרות למרתון ייחודי ותחרותי בין רוכבים באופני יד.
כמות המשתתפים במרוץ – כמות המשתתפים הינה כמות משתנה, שכן ישנם מקצים שונים ומגוונים בהם משתתפים ספורטאים ומשתתפים שונים.
אופי המרוץ – אף על פי הניצחון המיוחל והזכייה המתבקשת בפרסים הכספיים השונים הניתנים לזוכי המקצים השונים, חשוב לציין כי אופי המרוץ הינו נוח וקליל, שכן הזכות להשתתפות והיכולת להיות חלק מיוזמה מבורכת ובריאה מסוג זה הן המהויות במרתון תל אביב ולא הניצחון או הזכייה !


מה קיים במרתון מלבד חלק הריצה החשוב ?

מלבד לתחנות הריענון המאובזרות יעמדו לרשות הרצים : מוסיקה חדישה להנעמת האירוע וקצב הריצה, הפנינג מכירות של מוצרי ספורט, עזרים ותוספי בריאות, בירות ומסיבה בסיום המרוץ ועוד..

מגיעים למרתון החשוב בתל אביב ? למה שלא תתפנקו בלילה מיוחד בעיר התוססת ?

אופציות הלינה בעיר תל אביב הן רבות ומגוונות בדיוק כמו העיר תל אביב, הידועה ומוכרת לכל כעיר מיוחדת בה החיים והבילויים הם "ללא הפסקה" ועם זאת גם הפעילויות השונות בעיר, המסעדות ואפשרויות הלינה בעיר תל אביב הן נרחבות וללא הפסקה ! אך מה היא האופציה הטובה ביותר בעבורנו ללילה אידאלי בעיר המרתקת ? מלונות בוטיק בתל אביב הפכו בשנים האחרונות לבחירה הבולטת והמתבקשת ביותר בעבור תיירים מרחבי העולם ואף ישראלים המבקשים לבלות לילה או שמא מספר לילות בעיר תל אביב.
שכן האירוח במלונות בוטיק בעיר מאפשר הנאה מושלמת מאירוח מיוחד, מוקפד ואישי, ברמה הגבוהה ביותר ובנוחות מקסימלית.

לאחר שנרשמתם למרתון תל אביב, למדתם את כל הפרטים החשובים בנוגע לקיומו והזמנתם חדר במלון בוטיק בתל אביב.. כל שנותר לכם הוא לארוז תיק או מזוודה עם נעלי ריצה נוחות ובגדי ספורט להחלפה ולהגיע למרתון מקצועי כשאתם בכושר המתאים !